Sadarbība ar vertejam.lv

Partnerības programma

Karjera vertejam.lv

Vērtēšanas birojs, kustamās mantas vērtētāji, vērtētāju saraksts, sertificēti vērtētāji, vērtēšana

Spēcīga komanda izcilam rezultātam

Vērtēšanas birojs "Eksperts" ir kompāniju grupas "Eksperts" daļa, kuras uzdevums ir rūpēties par klientu finanšu un juridisko kārtību, nodrošinot pilna servisa vērtēšanas pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām. 

Katra uzņēmuma galvenais elements ir kompetenta un profesionāla komanda. Esam gandarīti par komandas rezultātu un pozitīvajām klientu atsauksmēm. Esam pateicīgi par komandas ieguldījumu!

Uzņēmums strauji attīstās - paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu, paplašinot komandu ar dažādu nozaru speciālistiem un vairojot pozitīvu sadarbību.

Uzziniet par Jūsu iespējām pievienoties vertejam.lv komandai nosūtot pieteikumu uz eksperts@vertesana.com vai aizpildot pieteikuma anketu zemāk. Būsim patiesi gandarīti kopā ar Jums sasniegt mērķus un virsotnes!

Veidojam pozitīvu un produktīvu sadarbību

Dažādās dzīves situācijās un jomās ir būtiska sadarbība ar neatkarīgu vērtēšanas, ekspertīžu un konsultāciju pakalpojumu sniedzēju. Vērtēšanas birojs "Eksperts" nodrošina visaugstāko klienta apkalpošanas kvalitāti, veicot operatīvu un profesionālu darba izpildi. Auglīgai sadarbībai slēdzam sadarbības līgumus un maksājam komisijas maksu par piesaistītu klientu.  


Esam atvērti pozitīvai un produktīvai sadarbībai un labprāt uzklausīsim Jūsu sadarbības piedāvājumus. Būsi patiesi gandarīti sadarboties ar dažādu jomu pārstāvjiem, speciālistiem un profesionāļiem.

Mūsu kontaktinformācija
Vērtēšanas birojs, sertificēti vērtētāji, vērtēšana
Vērtēšanas birojs "Eksperts", sertificēti vērtētāji, vakances

Karjera vertejam.lv

Mēs nemitīgi augam un attīstamies, paplašinot piedāvājumu klāstu ar jauniem pakalpojumiem. Aicinām darbā jaunus kolēģus dažādās jomās. Kā arī būsim priecīgi piedāvāt prakses vietas ar tālākām darba iespējām labākajiem studentiem. 

Saviem komandas biedriem mēs piedāvājam:

  • Aizraujošu darba dienu bez rutīnas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
  • Apmaksātu sporta zāles vai kultūras pasākumu dalību
  • Visu nepieciešamo produktīvam darbam

Piesakies aktuālām vakancēm: